Stadion Śląski Chorzów 2:2 RKS Raków Częstochowa

Raków Częstochowa 96 1-2 Mosir Jastrzębie 96 Mistrzostwa Śląska 1/4

Kontakty

Aktualności

Raków Częstochowa 1-2 (1-1) APN GKS Tychy

• autor: rksrakow, 2011-09-03 12:42

W pierwszym meczu w nowym sezonie przegrywamy na własnym boisku z APN GKS Tychy 1-2 (1-1).Relacja w rozwinięciu...

FOTORELACJA ZE SPOTKANIA

Na inauguracje sezonu 11/12 przegrywamy z GKS APN Tychy 1-2 . Szkoda porażki ,ponieważ  mecz a zwłaszcza pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo dobra tylko jak zawsze... zabrakło skuteczności ,choć też nie obyło się bez naszych błędów.

Wynik spotkania otworzył GKS po strzale w poprzeczkę piłka dostała się do jednego z zawodników gości a ten dobił piłkę wyprowadzając drużynę przyjezdnych na prowadzenie . Bardzo szybko odpowiedzieliśmy ,wystarczyły dwie minuty a już doprowadziliśmy do wyrównania  po zamieszaniu w polu karnym piłkę na "nodze" miał Krystian Konieczny i to własnie on doprowadził do remisu . Po za tym w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie kilka naprawdę niezłych akcji po których byliśmy bardzo blisko ,aby wyjść na prowadzenie . Pierwszą połówkę kończyliśmy remisem 1-1.

Druga połowa to przewaga gości ,potwierdzili to strzelając bramkę na samym początku drugiej części . Wrzucona piłka w pole karne trafiła do nieupilnowanego gracza Tyskiego GKS  ,a ten bez problemów strzałem z prostego podbicia skierował piłkę do bramki gospodarzy. GKS był w drugiej połowie bardzo aktywny.Goście śmiało decydowali się na strzały z dalekich odległości . Jeden ze strzałów trafił w poprzeczkę ,jednak najbliżej byli gdy piłkę z linij bramkowej musiał wybić Tomek Idziak. My też mieliśmy świetną okazję na zdobycie bramki ,ale tą zmarnował Hubert Gonera.Mecz zakończył się zwycięstwem APN GKS Tychy 2-1.

Za tydzień czeka nas mecz u siebie z UKS Ruch Chorzów ,który również jak my przegrał swój pierwszy mecz . Chorzowianie ulegli Stadionowi 0-2.Początek meczu o 9,30 . Zapraszamy serdecznie !

Protokół meczowy

K.S Raków Częstochowa 1-2 (1-1) APN GKS Tychy

Bramki :

20'-Michał Czop (GKS) 0-1

22'-Krystian Konieczny  1-1

45'-Wojciech Szumilas (GKS) 1-2